01. 08. 2023
Už jen posledních 14 dní zbývá do ukončení registrace na České akademické hry 2023 konané v Olomouci.
Proto vyzíváme všechny, kteří mají zájem se her zúčastnit, ať neprodleně kontaktují osobu pověřenou registrací sportovců na daném univerzitním zařízení, aby byli připuštěni k porovnání sil s ostatními vysokoškolskými sportovci z různých částí České republiky. Pokud potřebujete vědět, kdy se koná která soutěž, můžete se podívat buď na webové stránky, nebo si stáhnout leták s harmonogramem.
A jaké týmy se letos mezi sebou utkají o titul Akademický mistr České republiky v jednotlivých týmových sportech?
FUTSAL - ženy
- ZČU Plzeň (kvalifikace skupina Čechy)
- UJEP (kvalifikace skupina Čechy)
- ČVUT (kvalifikace skupina Čechy)
- MUNI (kvalifikace skupina Morava)
- OU (kvalifikace skupina Morava)
- UP Olomouc (družstvo pořádající ČAH)
FUTSAL - muži
- VŠE Praha (vítěz UFuL Čechy Sever)
- JU České Budějovice (vítěz UFuL Čechy Jih)
- OSU (vítěz UFuL Morava Sever)
- MUNI (vítěz UFuL Morava Jih)
- VUT Brno (vítěz kvalifikace družstev, která nehrají UFuL)
- UP Olomouc (družstvo pořádající ČAH)
FOTBAL - muži
- ZČU (vítěz UFoL skupina Čechy – Východ)
- UHK (vítěz UFoL skupina Čechy – Západ)
- UK (vítěz UFoL skupina Praha)
- MUNI (vítěz UFoL skupina Morava)
- VŠE (vítěz kvalifikace družstev, která nehrají UFoL)
- UP Olomouc (družstvo pořádající ČAH)
FLORBAL - ženy
- UK (vítěz Univerzitní florbalové ligy 2022)
- OSU (2. místo Univerzitní florbalové ligy 2022)
- VŠB TUO (3. místo Univerzitní florbalové ligy 2022)
- UJEP (4.místo Univerzitní florbalové ligy 2022)
- JU (vítěz kvalifikace na ČAH)
- UP Olomouc (družstvo pořádající ČAH)
FLORBAL - muži
- VŠB TUO (vítěz Univerzitní florbalové ligy 2022)
- VŠE (2. místo Univerzitní florbalové ligy 2022)
- UK (3. místo Univerzitní florbalové ligy 2022)
- TUL (4.místo Univerzitní florbalové ligy 2022)
- MUNI (vítěz kvalifikace na ČAH)
- UP Olomouc (družstvo pořádající ČAH)
VOLEJBAL - ženy
- UK (vítěz kvalifikace skupiny A)
- VŠE Praha (vítěz kvalifikace skupiny B)
- UPCE (vítěz kvalifikace skupiny C)
- VUT Brno (vítěz kvalifikace skupiny D)
- MUNI (vítěz kvalifikace skupiny E)
- UP Olomouc (družstvo pořádající ČAH)
VOLEJBAL - muži
- TU Liberec (vítěz kvalifikace skupiny A)
- JU České Budějovice (vítěz kvalifikace skupiny B)
- ČVUT (vítěz kvalifikace skupiny C)
- MUNI (vítěz kvalifikace skupiny D)
- VUT Brno (vítěz kvalifikace skupiny E)
- UP Olomouc (družstvo pořádající ČAH)
HÁZENÁ - ženy
Bez kvalifikace.
- JU
- UJEP
- UK
- OU
- UP Olomouc (družstvo pořádající ČAH)
HÁZENÁ - muži
Bez kvalifikace.
- VUT
- UJEP
- ČVUT
- UK
- OU
- UP Olomouc (družstvo pořádající ČAH)
FRISBEE
Bez kvalifikace.
- JU
- MU
- ČVUT
- VUT
- UP Olomouc (družstvo pořádající ČAH)
Těšíme se na vás