Celkové výsledky pro atletika (ženy)
Pořadí | Škola | Body za sport | Body do hodnocení škol | Soutěžících (122) |
1. | Univerzita Karlova v Praze | 111 | 6 | 29 |
2. | Západočeská univerzita v Plzni | 52 | 5 | 9 |
3. | Česká zemědělská univerzita v Praze | 45 | 4 | 10 |
4. | Masarykova univerzita | 38 | 3 | 14 |
5. | České vysoké učení technické v Praze | 27 | 2 | 8 |
6. | Univerzita Palackého Olomouc | 23 | 1 | 15 |
7. | Vysoká škola ekonomická v Praze | 15 | | 6 |
| Vysoká škola tělesné výchovy a sportu PALESTRA | 15 | | 2 |
9. | Univerzita Pardubice | 11 | | 4 |
10. | Vysoké učení technické v Brně | 8 | | 1 |
11. | Ostravská univerzita v Ostravě | 6 | | 3 |
12. | Mendelova univerzita v Brně | 5 | | 3 |
| Univerzita J. E. Purkyně v Ústí nad Labem | 5 | | 4 |
14. | Vysoká škola technická a ekonomická Č. Budějovice | 4 | | 1 |
15. | Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích | 3 | | 3 |
| Technická univerzita v Liberci | 3 | | 1 |
17. | UK - Lékařská fakulta v Plzni | 2 | | 4 |
18. | UK - Lékařská a farmaceutická fakulta v Hradci Králové | 1 | | 1 |
| Vyšší odborná škola ČUS, s.r.o. | 1 | | 1 |
20. | Veterinární univerzita Brno | 0 | | 1 |
| Vysoká škola chemicko-techologická v Praze | 0 | | 2 |
atletika (ženy) – 100 m
kompletní výsledky disciplíny
Pořadí | Body | Sportovec | Škola |
1. | 6 | Jiranová Helena | Vysoká škola tělesné výchovy a sportu PALESTRA |
2. | 5 | KVASNIČKOVÁ Pavla | Univerzita Pardubice |
3. | 4 | Kaiserová Johana | Univerzita Karlova v Praze |
4. | 3 | Kolářová Štěpánka | Masarykova univerzita |
5. | 2 | Hůsková Nina | Univerzita Palackého Olomouc |
6. | 1 | Šafránková Jana | Vyšší odborná škola ČUS, s.r.o. |
atletika (ženy) – 100 m překážek
kompletní výsledky disciplíny
Pořadí | Body | Sportovec | Škola |
1. | 6 | Jiranová Helena | Vysoká škola tělesné výchovy a sportu PALESTRA |
2. | 5 | Navrátilová Barbora | Česká zemědělská univerzita v Praze |
3. | 4 | Štolová Markéta | Česká zemědělská univerzita v Praze |
4. | 3 | Nedvědová Veronika | Vysoká škola ekonomická v Praze |
5. | 2 | Kotková Daniela | Univerzita Karlova v Praze |
6. | 1 | Molíková Pavla | Vysoká škola ekonomická v Praze |
atletika (ženy) – 1500 m
kompletní výsledky disciplíny
Pořadí | Body | Sportovec | Škola |
1. | 6 | Kouřilová Soňa | Vysoké učení technické v Brně |
2. | 5 | Stýblová Barbora | Univerzita Karlova v Praze |
3. | 4 | Steinsová Adéla | Česká zemědělská univerzita v Praze |
4. | 3 | Žáková Anita | Česká zemědělská univerzita v Praze |
5. | 2 | Valová Silvie | Mendelova univerzita v Brně |
6. | 1 | Veigertová Gabriela | Technická univerzita v Liberci |
atletika (ženy) – 200 m
kompletní výsledky disciplíny
Pořadí | Body | Sportovec | Škola |
1. | 6 | KVASNIČKOVÁ Pavla | Univerzita Pardubice |
2. | 5 | Kaiserová Johana | Univerzita Karlova v Praze |
3. | 4 | Zavadilová Lucie | Západočeská univerzita v Plzni |
4. | 3 | Mokrášová Lucia | Vysoká škola tělesné výchovy a sportu PALESTRA |
5. | 2 | Hůsková Nina | Univerzita Palackého Olomouc |
6. | 1 | Lorenzová Monika | Masarykova univerzita |
atletika (ženy) – 3000 m
kompletní výsledky disciplíny
Pořadí | Body | Sportovec | Škola |
1. | 6 | Hrochová Tereza | Západočeská univerzita v Plzni |
2. | 5 | Stýblová Barbora | Univerzita Karlova v Praze |
3. | 4 | Žáková Anita | Česká zemědělská univerzita v Praze |
4. | 3 | Valová Silvie | Mendelova univerzita v Brně |
5. | 2 | Veigertová Gabriela | Technická univerzita v Liberci |
6. | 1 | Pavelková Hana | Masarykova univerzita |
atletika (ženy) – 400 m
kompletní výsledky disciplíny
Pořadí | Body | Sportovec | Škola |
1. | 6 | Petrásková Veronika | Univerzita Karlova v Praze |
2. | 5 | Zavadilová Lucie | Západočeská univerzita v Plzni |
3. | 4 | Holubářová Věra | Česká zemědělská univerzita v Praze |
4. | 3 | Štoudková Pavla | Masarykova univerzita |
5. | 2 | Bisová Nikola | České vysoké učení technické v Praze |
6. | 1 | Voříšková Anežka | Západočeská univerzita v Plzni |
atletika (ženy) – 400 m překážek
kompletní výsledky disciplíny
Pořadí | Body | Sportovec | Škola |
1. | 6 | Bartošková Klára | Univerzita Karlova v Praze |
2. | 5 | Korelová Kristýna | Univerzita Karlova v Praze |
3. | 4 | Štolová Markéta | Česká zemědělská univerzita v Praze |
4. | 3 | Novotná Lenka | Vysoká škola ekonomická v Praze |
5. | 2 | Šťastná Kateřina | Univerzita Karlova v Praze |
6. | 1 | Sládková Veronika | Západočeská univerzita v Plzni |
atletika (ženy) – 4x 100 m
kompletní výsledky disciplíny
Pořadí | Body | Sportovec | Škola |
1. | 1.5 | Bartošková Klára | Univerzita Karlova v Praze |
| 1.5 | Kaiserová Johana | Univerzita Karlova v Praze |
| 1.5 | Korelová Kristýna | Univerzita Karlova v Praze |
| 1.5 | Petrásková Veronika | Univerzita Karlova v Praze |
2. | 1.25 | Holubářová Věra | Česká zemědělská univerzita v Praze |
| 1.25 | Kovandová Michaela | Česká zemědělská univerzita v Praze |
| 1.25 | Navrátilová Barbora | Česká zemědělská univerzita v Praze |
| 1.25 | Štolová Markéta | Česká zemědělská univerzita v Praze |
3. | 1 | Sládková Veronika | Západočeská univerzita v Plzni |
| 1 | Suchá Linda | Západočeská univerzita v Plzni |
| 1 | Suráková X | Západočeská univerzita v Plzni |
| 1 | Volná Daniela | Západočeská univerzita v Plzni |
4. | 0.75 | Danihelková Barbora | Masarykova univerzita |
| 0.75 | Hlaváčková Martina | Masarykova univerzita |
| 0.75 | Marečková Leona | Masarykova univerzita |
| 0.75 | Štoudková Pavla | Masarykova univerzita |
5. | 0.5 | Červená Michaela | Univerzita Palackého Olomouc |
| 0.5 | Gieselová Michaela | Univerzita Palackého Olomouc |
| 0.5 | Hůsková Nina | Univerzita Palackého Olomouc |
| 0.5 | Klimešová Kristýna | Univerzita Palackého Olomouc |
6. | 0.25 | Bisová Nikola | České vysoké učení technické v Praze |
| 0.25 | Brádlerová Adéla | České vysoké učení technické v Praze |
| 0.25 | Čechová Eliška | České vysoké učení technické v Praze |
| 0.25 | Maštalířová Emma | České vysoké učení technické v Praze |
atletika (ženy) – 4x 400 m
kompletní výsledky disciplíny
Pořadí | Body | Sportovec | Škola |
1. | 1.5 | Bartošková Klára | Univerzita Karlova v Praze |
| 1.5 | Korelová Kristýna | Univerzita Karlova v Praze |
| 1.5 | Petrásková Veronika | Univerzita Karlova v Praze |
| 1.5 | Stýblová Barbora | Univerzita Karlova v Praze |
2. | 1.25 | Sládková Veronika | Západočeská univerzita v Plzni |
| 1.25 | Suráková X | Západočeská univerzita v Plzni |
| 1.25 | Voříšková Anežka | Západočeská univerzita v Plzni |
| 1.25 | Zavadilová Lucie | Západočeská univerzita v Plzni |
3. | 1 | Bisová Nikola | České vysoké učení technické v Praze |
| 1 | Čechová Eliška | České vysoké učení technické v Praze |
| 1 | Čechová Lenka | České vysoké učení technické v Praze |
| 1 | Pokorná Kristýna | České vysoké učení technické v Praze |
4. | 0.75 | Danihelková Barbora | Masarykova univerzita |
| 0.75 | Hlaváčková Martina | Masarykova univerzita |
| 0.75 | Marečková Leona | Masarykova univerzita |
| 0.75 | Štoudková Pavla | Masarykova univerzita |
5. | 0.5 | Holubářová Věra | Česká zemědělská univerzita v Praze |
| 0.5 | Steinsová Adéla | Česká zemědělská univerzita v Praze |
| 0.5 | Šilhavá Anna | Česká zemědělská univerzita v Praze |
| 0.5 | Žáková Anita | Česká zemědělská univerzita v Praze |
atletika (ženy) – 800 m
kompletní výsledky disciplíny
Pořadí | Body | Sportovec | Škola |
1. | 6 | Šimková Anna | Univerzita Karlova v Praze |
2. | 5 | Zápotočná Sophia | Masarykova univerzita |
3. | 4 | Čechová Lenka | České vysoké učení technické v Praze |
4. | 3 | Steinsová Adéla | Česká zemědělská univerzita v Praze |
5. | 2 | Kouřilová Soňa | Vysoké učení technické v Brně |
6. | 1 | Šmilauerová Kateřina | Univerzita J. E. Purkyně v Ústí nad Labem |
atletika (ženy) – hod diskem
kompletní výsledky disciplíny
Pořadí | Body | Sportovec | Škola |
1. | 6 | Vargová Leona | Masarykova univerzita |
2. | 5 | Tichá Barbora | Západočeská univerzita v Plzni |
3. | 4 | Zahradníčková Eliška | Masarykova univerzita |
4. | 3 | Tomášková Blanka | Univerzita Palackého Olomouc |
5. | 2 | Morbitzerová Karolína | Univerzita Palackého Olomouc |
6. | 1 | Kovandová Michaela | Česká zemědělská univerzita v Praze |
atletika (ženy) – hod kladivem
kompletní výsledky disciplíny
Pořadí | Body | Sportovec | Škola |
1. | 6 | Holcová Tereza | Univerzita Karlova v Praze |
2. | 5 | Bártová Veronika | Univerzita Karlova v Praze |
3. | 4 | Tomášková Blanka | Univerzita Palackého Olomouc |
4. | 3 | Krajčová Eliška | Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích |
5. | 2 | Hrušková Denisa | UK - Lékařská fakulta v Plzni |
6. | 1 | Klišíková Karolína | Univerzita Palackého Olomouc |
atletika (ženy) – hod oštěpem
kompletní výsledky disciplíny
Pořadí | Body | Sportovec | Škola |
1. | 6 | Koktavá Ivana | Ostravská univerzita v Ostravě |
2. | 5 | Hanuliaková Júlia | Univerzita Karlova v Praze |
3. | 4 | Žitná Venuše | Univerzita J. E. Purkyně v Ústí nad Labem |
4. | 3 | Šťastná Kateřina | Univerzita Karlova v Praze |
5. | 2 | Hájková Hana | Univerzita Palackého Olomouc |
6. | 1 | Kotková Daniela | Univerzita Karlova v Praze |
atletika (ženy) – skok daleký
kompletní výsledky disciplíny
Pořadí | Body | Sportovec | Škola |
1. | 6 | Volná Daniela | Západočeská univerzita v Plzni |
2. | 5 | Suchá Linda | Západočeská univerzita v Plzni |
3. | 4 | Molíková Pavla | Vysoká škola ekonomická v Praze |
4. | 3 | Frontzová Kamila | Univerzita Karlova v Praze |
5. | 2 | Maštalířová Emma | České vysoké učení technické v Praze |
6. | 1 | Hofmanová Martina | Česká zemědělská univerzita v Praze |
atletika (ženy) – skok o tyči
kompletní výsledky disciplíny
Pořadí | Body | Sportovec | Škola |
1. | 6 | Podlahová Karolína | České vysoké učení technické v Praze |
2. | 5 | Peričová Denisa | Univerzita Karlova v Praze |
3. | 4 | Buřičová Pavla | Vysoká škola technická a ekonomická Č. Budějovice |
4. | 3 | Vítková Zuzana | Univerzita Palackého Olomouc |
5. | 1 | Hanáková Tereza | UK - Lékařská a farmaceutická fakulta v Hradci Králové |
atletika (ženy) – skok vysoký
kompletní výsledky disciplíny
Pořadí | Body | Sportovec | Škola |
1. | 6 | Hrubá Michaela | Univerzita Karlova v Praze |
2. | 5 | Olivová Natálie | Univerzita Karlova v Praze |
3. | 4 | Bažoutová Klára | Vysoká škola ekonomická v Praze |
4. | 2.5 | Brýdlová Justýna | Univerzita Karlova v Praze |
| 2.5 | Kotalíková Julie | Univerzita Karlova v Praze |
6. | 1 | Vlčková Tereza | Univerzita Karlova v Praze |
atletika (ženy) – trojskok
kompletní výsledky disciplíny
Pořadí | Body | Sportovec | Škola |
1. | 6 | Maštalířová Emma | České vysoké učení technické v Praze |
2. | 5 | Suchá Linda | Západočeská univerzita v Plzni |
3. | 4 | Skalická Veronika | Univerzita Karlova v Praze |
4. | 3 | Václavíková Daniela | Univerzita Karlova v Praze |
5. | 2 | Brádlerová Adéla | České vysoké učení technické v Praze |
6. | 1 | Kovandová Michaela | Česká zemědělská univerzita v Praze |
atletika (ženy) – vrh koulí
kompletní výsledky disciplíny
Pořadí | Body | Sportovec | Škola |
1. | 6 | Zahradníčková Eliška | Masarykova univerzita |
2. | 5 | Tichá Barbora | Západočeská univerzita v Plzni |
3. | 4 | Trčová Michaela | Česká zemědělská univerzita v Praze |
4. | 3 | Vargová Leona | Masarykova univerzita |
5. | 2 | Tomášková Blanka | Univerzita Palackého Olomouc |
6. | 1 | Holcová Tereza | Univerzita Karlova v Praze |